Hypotéky

Hypotéční úvěr, případně jeho kombinace s úvěrem ze stavebního spoření, je jednou z možností jak zajistit bydlení pro sebe a své blízké. Zároveň však může být i zajímavým investičním nástrojem.

Díky spolupráci s největšími bankovními institucemi na českém trhu se nám otevřeli zajímavé možnosti řešení vašich bytových potřeb. Naše kombinace investic a hypotéčních úvěrů, je natolik zajímavá, že jen málokterý makléř může klientovi předložit takovou nabídku jako naše společnost.

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a hypotéční úvěr připravíme přímo na míru vašim přáním a potřebám …

Jsme významným obchodním partnerem předních společností českého trhu. Sledujeme neustále situaci na trhu a vyhledáváme pro naše klienty i nové zájemce další výhodné nabídky a partnerské společnosti.

V oblasti financování vašich potřeb jsme velmi kreativní a dokážeme vyřešit i komplikované obchodní případy. Neřešíme pouze standardní úvěry pro vlastní bydlení, ale také máme bohaté zkušenosti s úvěrováním objektů pro komerční využití. To vše jsme schopni zajistit jak pro fyzické, tak i právnické osoby.

Raiffeisen Bank
Hypoteční banka
Raiffeisen Bank
Raiffeisen Bank

Raiffeisen Bank
Hypoteční banka
Raiffeisen Bank
Raiffeisen Bank

Pro bližší informace či konkrétní nabídku nás kontaktujte na hypoteka@eukomplet.cz nebo případně telefonicky, najděte si nejbližšího specialistu na mapě kontaktů